niedziela, 13 marca 2011

Wyniki konkursu z książką "Willa"

Znamy już zwycięzców w konkursie z Magdaleną Zimniak, w którym można było wygrać jej najnowszą książkę, zatytułowaną "Willa"
Autorka miała nie lada problem, aby wybrać trzy najlepsze, według niej, odpowiedzi, bo wszystkie Wasze propozycje były i interesujące i pomysłowe. Ale wskazała trzy zwyciężczynie:

1. Anula
2. Kobaltowa Wrona
3. Dorota Pansewicz


Paniom serdecznie gratulujemy i tradycyjnie prosimy o maila z adresem na polscyautorzy@gmail.com

A już wkrótce kolejny konkurs:)

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Domyślam się, że cyrysia ma na myśli mnie,tylko że twierdzenie, że "jedna osoba zaciągła pomysł ode mnie" jest krzywdzącym pomówieniem. Nie tylko Ty znasz ten utwór ("Romantyczność"), ja od nikogo nie ściągałam, bo nigdy nie czytam wcześniejszych komentarzy w konkursach, żeby sobie nie zamykać drogi do odpowiedzi. Zresztą ja zacytowałam inny fragment z tego utworu i ogólnie moja cała wypowiedź w tym konkursie była inna. Troszkę boli, że ktoś zarzuca "śćąganie", nie potrafiąc zaakceptować werdyktu jurorów.
  Dorota Pansewicz

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście w moim komentarzu miało być "ściąganie", a nie "śćąganie" :) Błąd jest wynikiem mojej reakcji na krzywdzące stwierdzenie we wcześniejszym komentarzu i zdenerwowania z tego powodu :(
  Dorota Pansewicz

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. W porządku - nie chowam urazy i dziękuję za te słowa :) (D.P.)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sprawa wyjaśniona i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

  OdpowiedzUsuń