sobota, 3 września 2011

Wyniki Konkursu z Anną Górską

Jury obradowało, obradowało i... obradowało. I w końcu ustaliło co następuje:
Miejsce pierwsze - Dorota (pandora 14)
Miejsce drugie - cyrysia
Miejsce trzecie (ale nie ostatnie :)) - Kobaltowa Wrona


W ciągu kilku kolejnych dni na blogu pojawią się nagrodzone odpowiedzi oraz zostanie uzupełniony Kalejdoskop o osobę Pani Anny Górskiej :) Zapraszamy :)


Poniżej kilka słów od autorki dla uczestników konkursu :)"Zapoznałam się ze wszystkimi odpowiedziami i powiem tak, jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich odpowiedzi, wszystkie mają w sobie ten pierwiastek, który naprawdę istnieje w przyrodzie, czyli, możemy się starać wybaczyć ale nie da się zapomnieć. Jest mądre powiedzenie, "co nas nie zabije to nas wzmocni" i to jest prawda, ale krzywd wyrządzonych przez ludzką zawiść i zazdrość nie da się wymazać, zwłaszcza, jak cierpi z ich powodu wiele osób. Nie można niszczyć komuś życia tylko w imię własnego "dobrego samopoczucia". 
 
Pragnę złożyć wszystkim osobom biorącym udział w konkursie wielkie podziękowania. Odpowiedzi były tak różnorodne, a jednak w każdej mogłam odnaleźć to, co sama czuję. Tym, którzy nie doświadczyli nigdy ludzkiej zawiści, życzę, oby tak pozostało a tym, którym się coś takiego przytrafiło życzę, żeby postarały się w sobie odnaleźć dość siły, aby wybaczyć i postarać się zapomnieć, bo nienawiść i złość niszczy nas samych. Życzę, aby każdy z nas był taki jak bohaterka powieści - Ania, która potrafiła odnaleźć w sobie właśnie to coś, co pozwoliło jej zburzyć mur, który wokół siebie postawiła i dzięki temu mogła otworzyć swoje serce na przyszłość.
 
A wybór 3 osób był bardzo trudny, bowiem każda z odpowiedzi zasługuje na to, żeby wygrać."

7 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję :)) i gratuluję pozostałym zwyciężczyniom :)
  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!! :)
  Zwłaszcza odpowiedź Cyrysi bardzo mi się podobała...
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojojjjj... ale fajnie ;) dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo wszystkim. Cieszę się ogromnie. Gratuluje pozostałej dwójce szczęśliwców a reszcie życzę powodzenia i szczęścia w kolejnym konkursie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyłączam się do gratulacji:)

  OdpowiedzUsuń